VIII EDYCJA PROJEKTU NARODOWE CZYTANIE W KŁODAWIE

Drukuj

czytanieW dniu 07 września 2019 roku grupa uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie: Ewa Witaszek, Marika Cieślińska, Wiktoria Roszkiewicz i Bartosz Wronkiewicz, wzięła udział w VIII edycji ogólnopolskiego projektu „Narodowego Czytania” organizowanego pod patronate

m pary prezydenckiej. Organizatorem „Narodowego Czytania” w naszym mieście byli: Burmistrz Kłodawy, Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek  Kultury w Kłodawie. 

czytanie1Udział wzięły władze miasta, strażacy oraz uczniowie ze szkół położonych w naszej gminie. Uczniowie naszej szkoły czytali fragmenty 1 z 8 przewidzianych nowel. Nam przypadło  czytanie noweli „Sachem” Henryka Sienkiewicza.  Nasi uczniowie wykazali się wysokim kunsztem w sztuce czytania. Udział naszej szkoły w projekcie koordynowała biblioteka szkolna z pomocą polonistów. Była to jedna z form współpracy naszej szkolnej biblioteki z Biblioteką Publiczną w Kłodawie.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews