„Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej"

Drukuj

siatka zawody„Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej" o Puchar Dyrektora ZSP w Kłodawie w kategorii dziewcząt rok szkolny 2018/2019
Piłka siatkowa to dyscyplina, która w naszej szkole staje się coraz bardziej popularna zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt. Dzięki wspaniałej bazie sportowej możemy organizować rozgrywki z gier zespołowych, które cieszą nie tylko zawodników, ale również kibiców. Dzięki temu, młodzież może wykazywać  się swoimi umiejętnościami technicznymi i taktycznymi oraz duchem walki co przekłada się na wspaniałą atmosferę w całej szkole.   
„Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej" o Puchar Dyrektora ZSP  w Kłodawie  w kategorii dziewcząt  został zorganizowany po raz pierwszy i od razu spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród dziewcząt, dlatego też rozgrywki odbyły się w dwóch dniach.
Eliminacje odbyły się 01.03.2019r., w wyniku których  cztery spośród siedmiu reprezentacji zakwalifikowały się do rundy półfinałowej:
•Klasa IA LO
•Klasa IIIA LO
•Klasa III TLG
•Klasa IV TLG

Reprezentacja klasy IA LO:                                   
1.Kacprzak Wiktoria – kapitan                        
2.Andrzejewska Wiktoria                                 
3.Chruścielska Paulina                                
4.Dębska Wiktoria               
5.Ferszt Gabriela                                                
6.Jurek Oliwia                                              
7.Lachowicz Dominika
8.Olszewska Daria
9.Wawrzyniak Julia

Reprezentacja klasy IIIA LO:
1.Marta Banasiak- kapitan
2.Bienias Wiktoria
3.Tęgos Patrycja
4.Wojciechowska Julia
5.Zięciak Agata
6.Żak Sandra

Reprezentacja klasy IIITLG:
1.Stypuła Aleksandra- kapitan
2.Borzuchowska Amelia
3.Fąkowska Julia
4.Jasińska Joanna
5.Olszewska Natalia
6.Woźniak Aleksandra

Reprezentacja klasy IV TLG:
1. Kruszyna Karolina - kapitan
2. Czerwczak Kamila
3. Olszewsaka Natalia
4. Wawrzyniak Kinga
5. Wolska Paulina

Po miesiącu przygotowań  do kolejnej rundy zawodów, dnia 02.04.2019r. odbył się jakże pasjonujący,  pełen pozytywnych emocji finał „Wiosennego  Turnieju  w Piłce Siatkowej „o Puchar Dyrektora ZSP  w Kłodawie  w kategorii dziewcząt.
O godzinie 9.00 dyrektor Radosław Mikołajczyk  dokonał uroczystego otwarcia zawodów.  
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Mariola Główczyńska, Ewa Pawlak i Paweł Paluszkiewicz, a nad ich całością czuwała higienistka szkolna Pani Alina Święcka.
Sędzią głównym zawodów był uczeń  z klasy III TLG - Kacper Wrzesiński, a sędzią pomocniczym Tomasz Bierzgalski. Funkcję sędziego sekretarza pełnili: Jakub Majewski i Jakub Woźniak z klasy IITE. Sędziowie liniowi: Adam Cieniecki- IITE, Miłosz Olkowski –IITE, Górski Klaudiusz – IITE,  Przystawski Przemysław –ITLG, Frydrych Jakub-ITLG. Rolę sędziego mierzącego czas pełnił Zwoliński Arkadiusz – klasa IIITLG.
W wyniku zaciętej rywalizacji reprezentacji poszczególnych klas w kategorii dziewcząt czołowe miejsca w „Wiosennym Turnieju w Piłce Siatkowej" o Puchar Dyrektora ZSP  w Kłodawie  zajęły:
I miejsce – klasa IA LO
II miejsce – klasa IV TLG
III miejsce – klasa IIIA LO
IV miejsce – klasa III TLG

Ceremonię rozdania nagród celebrował dyrektor szkoły Jerzy Markowski, który wręczył  Puchar i dyplomy oraz pamiątkowe gadżety odblaskowe  najlepszym reprezentacjom poszczególnych klas. Na wyróżnienie zasługuje uczennica z klasy IV TLG Karolina Kruszyna, która otrzymała z rąk dyrektora upominek dla najlepszego sportowca turnieju oraz Natalia Olszewska z klasy IV TLG za grę fair play.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Ze sportowym pozdrowieniem
Nauczyciele wychowania fizycznego

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews