Konkurs na "Najlepszego Czytelnika 2018/19"!!!

Drukuj

biblio knigiBIBLIOTEKA SZKOLNA ogłasza Konkurs NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA ROKU
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie na Najlepszego Czytelnika w roku szkolnym 2018/2019.
Czas trwania konkursu: Wrzesień 2018 – kwiecień , czerwiec 2019
Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły.
Podstawowym kryterium oceny i przyznania tytułu Najlepszego Czytelnika będzie największa ilość przeczytanych książek. Nauczyciel bibliotekarz będzie rejestrował wypożyczane pozycje oraz wyrywkowo sprawdzał znajomość ich treści. Wręczenie nagród dla finalistów nastąpi na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla maturzystów oraz uroczystości zakończenia roku szkolnego w czerwcu 2019 roku.
Zapraszamy do udziału w konkursie.
Miano Najlepszego Czytelnika Roku 2017/2018 otrzymał uczeń kl IIA
Tomasz Grabczyński – Gratulujemy!!!!!!

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews