Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa czyli nowości książkowe w bibliotece.

Drukuj

nprcMiło jest nam poinformować, że Nasza Szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 15.000 złotych (12.000 zł kwota dotacji + 3.000zł wkład własny organu prowadzącego Starostwa Powiatowego w Kole) w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - Priorytet3 na zakup książek.
Program ma na celu rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci  i młodzieży; w tym na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami).
Planowane zakupy książek będą konsultowane z uczniami, nauczycielami, rodzicami,  Biblioteką Publiczną w Kłodawie, uwzględniały będą potrzeby uczniów niepełnosprawnych.
Zapraszamy wszystkich czytelników do współpracy przy tworzeniu listy nowości czytelniczych, które według Was są warte przeczytania. Wystarczy przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 30.04.2019r.  spisane swoje propozycje, które umożliwią stworzyć "Listę książkowych bestsellerów" oraz wypełnić anonimową ankietę pt:"Zaproponuj książki do biblioteki".
Wasze opinie, sugestie i propozycje są  niezwykle cenne.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews