PORTUGALIA CORAZ BLIŻEJ!

Drukuj

portugalia28 listopada 2019 roku 15 uczniów klas III kształcących się w zawodzie technik logistyk i technik informatyk Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie w obecności dyrektora Jerzego Markowskiego oraz przedstawiciela Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie Pani Arlety Jaśniewicz przygotowali dokumentację zbliżającą do podpisania końcowej umowy dotyczącej wyjazdu na trzytygodniowe praktyki zawodowe.
„Przez Portugalię na europejski rynek pracy- wsparcie kształcenia zawodowego w Wielkopolsce Wschodniej’’ projekt współfinansowany przez program POWER ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Uczniowie szlifować swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia zawodowe będą w terminie od 20 kwietnia 2020 roku do 8 maja 2020 roku. Wyjadą do miejscowości Barcelos w Portugalii.
Wszystkim, którzy pozytywnie przeszli przez rekrutację i wezmą udział w projekcie, gratulujemy.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews