CZAS PRÓBY

Drukuj

probny zaw2019Listopad to okres wytężonej pracy szczególnie dla uczniów, którzy w sesji zimowej zdają egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. 29 listopada 2019 roku również w naszej szkole uczniowie klas technikum logistycznego, informatycznego, elektrycznego
i mechanicznego wzięli udział w próbnym egzaminie w części teoretycznej.
Próba ta ma na celu przygotowanie uczniów do właściwego egzaminu, który odbędzie się już za dwa miesiące. Kolejnym sprawdzianem będzie próbny egzamin w części praktycznej, który odbędzie się już niebawem.
Zestawy egzaminacyjne dla uczniów przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: Aleksandra Arkuszewska, Magdalena Malicka, Marcin Siwiński i Krzysztof Arkuszewski. Egzamin rozpoczął zastępca dyrektora Radosław Mikołajczyk.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews