NOWY SPRZĘT DLA INFORMATYKÓW!!!

Drukuj

nowe kompyDnia 30 stycznia 2020r. kurier dostarczył do szkoły 30 zestawów komputerowych firmy Dell wyposażonych w procesory core i5, dyski ssd i systemy Microsoft Windows 10 PRO.
Komputery zostały zakupione dzięki staraniom Pana Dyrektora Jerzego Markowskiego oraz nauczycieli informatyki naszej szkoły Pawła Ostrowskiego i Jacka Malickiego, a sfinansowane przez organ prowadzący.
Komputery już tego samego dnia zostały rozstawione w pracowniach. Nauczyciele informatyki przez okres ferii zimowych podłączyli, przeinstalowali i przygotowali do pracy nowo zakupiony sprzęt, tak aby uczniowie mogli z niego korzystać już od pierwszego dnia po powrocie z ferii zimowych. Dzięki nowym komputerom nasza nauka będzie jeszcze bardziej efektywna. Posłużą one uczniom klas technikum informatycznego, jak również całej społeczności szkolnej.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews