Pracowite ferie :)

Drukuj

maratonrobotykiCały tydzień ferii zimowych odbywał się "maraton" budowania robotów :) To był bardzo intensywny tydzień dla uczestników ULI - udało nam się zrealizować kilka fajnych projektów - między innymi pieska Puppy, Gyro Boy'a czy Robot Arm :) Frajdy było wiele - szczególnie gdy po zaprogramowaniu "Gyrek" absolutnie nie współpracował i notorycznie się przewracał, piesek podnosił nogę tak jakby mu się łamała albo cały czas na nas warczał a Robot Arm nie chciał podnieść podstawionego mu koła. Ostatecznie jednak młodzież pokazała pazur i dzielnie kombinując poradzili sobie z niesfornymi robotami :) Zbyt szybko minął nam tydzień, tym bardziej, że atmosfera pustej szkoły bardzo nam przypadła do gustu :) Na pożegnanie, w pełni zasłużenie zrobiliśmy sobie małą ucztę na szkolnym holu. Teraz czas na odpoczynek i po feriach wracamy do naszych laboratoriów informatycznych. Więcej na temat projektu ULI można przeczytać na stronie facebookowej Uczniowskich Laboratoriów Informatycznych.

Joomla 2.5 Templates designed by Web Hosting Reviews