Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli uczestniczyć wczoraj w organizowanych przez nas Wirtualnych Drzwiach Otwartych.  Zdajemy sobie sprawę, że forma zdalna nie jest najbardziej oczekiwaną ale w dobie trwającej pandemii pozostaje jedyną możliwością kontaktu z ósmoklasistami, ich rodzicami, opiekunami i wszystkimi zainteresowanymi naszą szkołą. Mamy nadzieję, że choć w części rozwialiśmy wątpliwości, zaspokoiliśmy ciekawość  i czas spędzony na spotkaniu nie był czasem straconym.

Przypominamy, że formularz z możliwością zadania pytania do szkoły jest aktywny, w przyszłym tygodniu zaczniemy umieszczać odpowiedzi na stronie internetowej szkoły. Link do formularza.

Odpowiedzi wraz z pytaniami pojawią się po spotkaniu na naszych stronach: oficjalnej i facebook. Strona ta będzie aktualizowana do końca roku szkolnego, więc jeżeli ktoś będzie chciał zadać pytanie tydzień po spotkaniu, także uzyska odpowiedź.   

Tak jak obiecaliśmy udostępniamy nagranie spotkania (ikona z prawej strony z napisem "Nagranie...". Zachęcamy do ponownego odtworzenia i przeanalizowania. Drogim ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminach i dokonania satysfakcjonującego wyboru dalszej ścieżki kształcenia. A tym z Was, którzy już wiedzą, że kolejny etap to nasza szkoła, mówimy: do zobaczenia we wrześniu!