W dniu 29 listopada 2021r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu pn. "Przez Portugalię na europejski rynek pracy - Wsparcie Kształcenia Zawodowego w Wielkopolsce Wschodniej" realizowanego dzięki staraniom Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. W spotkaniu udział wzięli: Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Kole pani Dorota Szkudlarek, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie pan Andrzej Budny oraz pani Arleta Jaśniewicz koordynator projektu , dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kole pani Katarzyna Poronin, wicedyrektor ZST w Kole pan Piotr Mierzejewski oraz dyrekcja i uczniowie naszej szkoły. Uczniowie ZSOiT w Kłodawie oraz ZST w Kole otrzymali na ręce dyrekcji Certyfikaty uczestnictwa w mobilności. Ponadto pani Arleta Jaśniewicz podsumowała praktyki w Portugalii oraz przedstawiła założenia nowego projektu w którym mamy przyjemność uczestniczyć - tym razem praktyki w Hiszpanii pn: „Zawodowcy otwarci na Europę".