Samorząd Szkolny zaprasza do udziału w akcji MEiN - Razem na Święta 2021

Z inicjatywy Samorządu Szkolnego nasza szkoła została zgłoszona do ogólnopolskiej akcji Razem na Święta 2021. Jest to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki, w której uczniowie są zachęcani do niesienia pomocy innym. Jako społeczność uczniowska pragniemy zaangażować się w pomoc dla oddziału pediatrycznego naszego powiatowego szpitala. Po rozmowie z pracownikami Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kole dowiedzieliśmy, że najbardziej dla małych pacjentów przydadzą się:
- zeszyty;
- kredki bambino (grube);
- temperówki;
- liczydła;
- notesy;
- kalkulator prosty;
- przybory szkolne;

Zachęcamy całą społeczność do włączenia się w akcję, a razem zgromadzimy bardzo przydatną paczkę świąteczną. Trójki klasowe prosimy o przekazanie zgromadzonych wcześniej w klasach artykułów do sali nr 33 w dniu 17.12.2021r.
Z ramienia Samorządu Szkolnego akcję koordynują w grupach starszych Milena Swendrowska i Dominika Kierzkowska kl. 3TLG oraz w grupach młodszych Wiktoria Pietrzak i Kornelia Pietrzak kl. 2A. Mamy nadzieję, że w tej świątecznej atmosferze spełnimy wspólnie dobry uczynek 🙂

Pozdrawiamy Samorząd Uczniowski