17 grudnia 2021 roku została zakończona akcja "Razem na święta". Jedną z inicjatyw podjętych przez naszych uczniów było zebranie artykułów biurowych dla oddziału dziecięcego kolskiego szpitala. Uczniowie oprócz zeszytów, kredek, długopisów i ołówków zebrali także, liczydła i kalkulatory. W zorganizowanej paczce znalazł się również sprzęt medyczny: termometry bezdotykowe oraz nebulizator. Dodatkowo mali pacjenci otrzymają list od Mikołaja ze świątecznymi życzeniami. Nasze działania miały na celu sprawienie by Ci młodzi ludzie, choć na chwilę zapomnieli o chorobie. Chcieliśmy również, by personelowi oddziału pediatrycznego Szpitala w Kole łatwiej wykonywało się powierzone obowiązki.

Z tego miejsca dziękujemy naszej wspaniałej młodzieży za zaangażowanie i wsparcie naszych działań. Pamiętajcie Razem możemy więcej! Samorząd Szkolny