8 lutego 2022 roku obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Samorząd Szkolny zaprasza Was do wspólnej akcji, której główny celem jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz:

• bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych,
• zaznajomienia rodziców z problematyką bezpieczeństwa online,
• promowania pozytywnego wykorzystywania internetu.

Nasza akcja zostanie rozszerzona w czasie i potrwa tydzień. Wspólnie z nauczycielami informatyki podejmiecie ten ważny temat podczas zajęć. Samorząd Szkolny ogłasza konkurs na plakat lub komiks, którego tematyką będzie bezpieczne korzystanie z Internetu. Prace możecie nadsyłać do 11 lutego 2022 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.