10.03.2022r. odbyła się pierwsza runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Zawody te odbyły się po ponad rocznej przerwie, spowodowanej pandemią. Gospodarzami tego wydarzenia był ZSRCKU w Kościelcu. W turnieju wzięło udział siedem drużyn z sześciu szkół powiatu kolskiego i powiatów ościennych.

Nasza drużyna w składzie: Magdalena Banasiak, Wiktoria Frątczak, Wiktoria Grabowska, Oskar Rutkowski, Kamil Szczęsny i Jan Felczyński zdobyła pierwsze miejsce, obejmując tym samym fotel lidera całego turnieju. W indywidualnych klasyfikacji nasi strzelcy zajęli także miejsca na podium. Pierwsze miejsce w klasyfikacji dziewcząt zajęła Magdalena Banasiak, drugie Wiktoria Frątczak. W klasyfikacji indywidualnej chłopców zwyciężył Kamil Szczęsny. Druga nasza drużyna debiutująca w tych rozgrywkach zajęła miejsce piąte.

Wszystkie wyniki, także pozostałych zawodników znajdziecie na stronie Szkolnej Ligi Strzeleckiej.

Życzymy naszym zawodnikom utrzymania wysokiej formy w następnych turach i czekamy na więcej sukcesów :)