W dniach 6-7 października w naszej szkole odbył się I Szkolny Turniej CS:GO. Zrobiliśmy małą konkurencję dla Poznań Game Arena czyli słynnych targów gier komputerowych i rozrywki multimedialnej podczas których odbywają się turnieje z najlepszymi drużynami z Polski i świata w dziedzinie e-sportu a miały miejsce w tym samym czasie 🙂 Miło nam raz jeszcze, tym razem na szkolnym fb, przedstawić wyniki rozgrywek:

1 miejsce - drużyna "Chlebki" z klasy IV TI(5)
2 miejsce - drużyna "GTA VI" z klasy IV TI(4)
3 miejsce - drużyna "Logistycy" z klasy III TLG
4 miejsce - drużyna "Elektrycy"
5 miejsce - drużyna "Nadmiar essy"
6 miejsce - drużyna "Bąbki Adama"
7 miejsce - drużyna "Rigcz kwatera"
8 miejsce - drużyna Flashke07

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom! W tym miejscu należy też wspomnieć o osobach odpowiedzialnych za organizację imprezy. Wielkie słowa uznania dla trójki uczniów z klasy IV TI(4), którzy wykazali się dużą wiedzą, umiejętnościami i spokojem w przygotowaniu całego sprzętu niezbędnego dla zapewnienia samej gry, stworzenia możliwości uczestniczenia i kibicowania drużynom na II holu i przede wszystkim zrealizowania transmisji na żywo! Chłopaki ogarniali technicznie całe wydarzenie, reagowali na każde zgłaszane problemy rozwiązując je natychmiastowo i zachowując przy tym nerwy na wodzy. Czysty profesjonalizm 👌 Te słowa uznania należą się: Dominikowi Kowalskiemu, Szymonowi Szafrańskiemu oraz Krzysztofowi Kuźmińskiemu 🥰

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju: - Oli Zabłockiej za ciekawe wywiady z kapitanami drużyn, - komentatorom meczy w transmisji za kawał dobrej roboty czyli: Oliwii Zwolińskiej, Asi Gralińskiej, Mikołajowi Wróblewskiemu, Szymonowi Siemińskiemu, Mateuszowi Bawejowi, Adrianowi Majewskiemu i Marcelowi Rybińskiemu. Zachęcamy do odtworzenia nagrania (linki w postach z ubiegłego tygodnia) i posłuchania jak było - ci ludzie naprawdę wiedzą jak to robić 😍 - Arkadiuszowi Bącela, Jankowi Dąbrowskiemu, Erykowi Marciniakowi za pomoc techniczną w trakcie turnieju, - Julii Bińkowskiej i ponownie Asi Gralińskiej za konferansjerkę. Na koniec - ale nie mniej ważne - podziękowania dla osób dzięki którym mogliśmy to wszystko zdziałać: - panu Dyrektorowi Jerzemu Markowskiemu za przychylność i zgodę na organizację turnieju, - Samorządowi Szkolnemu wraz z opiekunkami za wsparcie, - wszystkim nauczycielom za cierpliwość i zrozumienie 🙂 - wszystkim grającym, oglądającym, kibicującym za Waszą obecność! Pozdrawiamy i do zobaczenia na następnym turnieju!

Organizatorzy: klasa IVTI(4) wraz z wychowawczynią p. M. Malicką.