II Szkolny Turniej League of Legends za nami. Został zorganizowany jako odpowiedź na pytania uczniów pasjonujących się tą grą po grudniowych zmaganiach w Counter-Strike: Global Offensive. I tak już po raz trzeci w przeciągu ostatnich dwóch lat młodzież mogła zaprezentować swoje talenty e-sportowe.

Wielkie słowa uznania i ogromne podziękowania dla trzech absolwentów, którzy dopiero co napisali ostatnie egzaminy maturalne i chciało im się jeszcze zadziałać na rzecz szkoły i swoich młodszych kolegów organizując całe przedsięwzięcie. Dominik Kowalski, Szymon Szafrański i Krzysztof Kuźmiński - dziękujemy 🥰 Trzeba również dodać, że w rolę jednego z prowadzących pomeczowe wywiady wcielił się absolwent z poprzedniego roku - Kamil Antkiewicz 😍 Bardzo cieszy nas fakt, że nasi drodzy absolwenci o nas nie zapominają 🥰 Turniej, jak zwykle, transmitowany był na żywo a mecze komentowali uczniowie i uczennice z klas technikum i liceum.

Po dwóch meczowych dniach wyłoniona została najlepsza trójka turnieju:

I miejsce: Lwy Dara
II miejsce: Dzikie Kremówki
III miejsce: Niepełnosprytni

Gratulujemy najlepszym drużynom i dziękujemy za udział wszystkim pozostałym. Już dziś zapraszamy na kolejne edycje 🙂 A wszystkich zachęcamy do odtworzenia nagrań z czwartku i piątku (linki dostępne na naszej stronie facebookowej).