6 grudnia klasa I TI brała udział w mikołajkowej wycieczce integracyjnej, punkt docelowy - Poznań. A dokładniej wizyta na Enea Stadion gdzie młodzież wraz z przewodnikiem - trenerem szkoły Lecha, mogła zobaczyć nie tylko otwarte dla publiczności przestrzenie ale także "zakamarki" dla VIPów, muzeum Lecha oraz skorzystać z szatni zawodników z pierwszego składu. Niesamowitą frajdą był ponad godzinny trening piłkarski gdzie poza szlifowaniem umiejętności można było poczuć klimat Kolejorza 🙂

Po wizycie na stadionie grupa odwiedziła Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Wolności, tzw. Poznańskie Betlejem skąd spacerkiem w iście mroźnej, zimowej aurze dotarła do kina w galerii Stary Browar aby w wygodnych fotelach odpocząć i użyć sztuki filmowej.

Uczniowie wraz z opiekunami zmęczeni ale też pełni wrażeń szczęśliwie dotarli do swoich domów.

To były naprawdę fajne i udane mikołajki w klasie I TI