Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, 17 grudnia 2021r. w ZSOiT w Kłodawie odbyła się akcja charytatywna, której celem jest pomoc osobom starszym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Podczas tego wydarzenia prezentowane były bombki samodzielnie wykonane przez nauczycieli i pracowników szkoły. W tym roku bombki wykonali: Jerzy Markowski, Ewa Wołowska, Izabela Dzięgielewska, Magdalena Malicka, Aneta Modrzejewska (2 bombki), Anna Ostrowska, Ksiądz Marcin Antonkiewicz, oraz- już po raz drugi- pani Anna Tomczyk wykonała świątecznego krasnala 😉.

Tegoroczna akcja przerosła nasze oczekiwania pokazując, że los osób starszych nie jest nam obojętny. Wrażliwość i zdrowe emocje pozwoliły nam zebrać 1751zl!!!!!! To o 325 zł więcej niż w roku 2019r. Oto klasy, które wykazały się dużym sercem i wsparły akcję dobrowolnymi datkami, wchodząc w posiadanie poszczególnych bombek:


Kl. III TI 4 - bombka p. I. Dzięgielewskiej,
Kl. III TLG 4 - bombka p. A. Ostrowskiej,
KL. III B LO - bombka p. A Modrzejewskiej, - krasnal p. Anny Tomczyk,
Kl. II A LO - bombka p. A. Modrzejewskiej,
Kl. II TLG 5 - bombka p. E. Wołowskiej,
KL. III TLG/TE - bombka ks. M. Antonkiewicza
KL. II TLG/TE - bombka p. M. Malickiej p. J. Szczepańska - bombka p. J.Markowskiego.
Akcję zorganizował Szkolny Klub Świątecznej Pomocy, którego opiekunami są p. J. Kołodziejska i p. B. Rutkowska, oraz klasy II TLG 5 i III B LO.
Prowadzenie: uczniowie kl. IIIB LO: K. Szczęsny i Jakub Małecki, z pomocą: A. Łagodzińskiej, W. Grabowskiej, J. Janikowskiej i E. Kubiś.

Za otwarte serca wszystkim Wam – nauczycielom, pracownikom oraz uczniom ZSOiT – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!! W tym roku będą Święta Bożego Narodzenia!!!!!