26 kwietnia w ZSOiT w Kłodawie odbyły się Drzwi Otwarte, mające na celu zapoznanie tegorocznych absolwentów szkół podstawowych z oferta edukacyjną. Ósmoklasiści mieli okazję zwiedzić szkołę, porozmawiać na temat proponowanych profili, a także spróbować swoich sił w różnych konkurencjach.

W wydarzeniu wzięło udział 8 szkół, w tym zorganizowane grupy ze szkół: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Białych Górników w Kłodawie, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. św. Jana Pawła II w Kłodawie, Szkoła Podstawowa SPSK w Wólce Czepowej, Szkoła Podstawowa im. Józefa Jakubowskiego w Górkach a także indywidualni uczniowie i ich rodzice ze szkół z Przedcza, Dąbrowic, Korzecznika i Chodowa.

Na koniec spotkania najlepsi zostali nagrodzeni przez pana dyrektora Jerzego Markowskiego. Przed wręczeniem podziękowań i nagród uczniowie wraz z opiekunami przysłuchiwali się talentom muzycznym naszych uczniów.

Miłym akcentem dla rodziców i nauczycieli było spotkanie przy kawie i cieście, gdzie można było podzielić się wrażeniami i spostrzeżeniami.

Mamy nadzieje, że we wrześniu tego roku zdecydowana większość uczestników Drzwi Otwartych będzie mogła nazwać się uczniem czy uczennicą ZSOiT w Kłodawie.
Do zobaczenia!