W piątek 1 marca 2024r. młodzież ze szkolnego chóru "Bravo" wzięła udział w VII Festiwalu Piosenek Anny Jantar zorganizowanym przez Artystyczny Salonik - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

To był wieczór pełen wzruszeń i radości. Mieliśmy okazję wysłuchać różnych interpretacji utworów artystki, która była absolwentką szkoły - organizatora festiwalu.

Nasza młodzież zaprezentowała trzy utwory:
"Staruszek świat" - chór Bravo
"Gdy ona natchnieniem jest" - Aleksandra Ostrowska, klasa IIB LO
"Chcę kochać" - Marta Gostkowska, klasa I LO.

Nagrodę wyróżnienie otrzymała nasza solistka Ola Ostrowska z czego się niezmiernie cieszymy i serdecznie gratulujemy 🏆🥳😍 Gratulacje i słowa uznania kierujemy również dla kolejnej solistki, Marty Gostkowskiej - piękny głos, duży talent 🥰 Wielkie brawa dla dziewczyn z chóru "Bravo" za naprawdę urocze wykonanie piosenki "Staruszek świat". Jesteśmy z Was bardzo dumni 😘

Dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w Festiwalu i gościnę. Być może do zobaczenia w przyszłym roku 🙂